Home » Výjezdy a činnost jednotky » Výtvarná soutěž dětí

Výtvarná soutěž dětí

Jako v uplynulém roce se i letos děti zapojily do celostátní výtvarné soutěže „Požární ochrana očima dětí a mládeže“. Celkem se zapojilo 6 dětí z kolektivu a nakreslily obrázky s hasičskou tématikou. Všechny obrázky postupují do okresního kola, a proto budeme držet palce, aby se alespoň některý náš zástupce dostal do dalšího, krajského a třeba i republikového kola.

A protože se všem dětem jejich obrázky povedly, rozhodli jsme se, že až nám to současná situace dovolí a budeme se moci sejít na pravidelné schůzce, obdrží všichni naši „malí“ výtvarníci věcný dar za jejich snahu a zapojení.

A vlastě podívejte se sami, jak se jim to povedlo …

Kubík Kramer, 6 let

Vojtík Sommer, 5 let

Honzík Zábran, 8 let

Tobík Šafařík, 7 let

Šimon Duchoslav, 10 let

Adam Zábran, 13 let

Starosta sboru – Jiří Macek

jirka.macek@sdhceskabriza.cz
telefon: +420 737 230 136

Velitel – Karel Škubal

karel.skubal@sdhceskabriza.cz
telefon: +420 603 358 214

Jednatel – Milan Pondělík

milan.pondelik@sdhceskabriza.cz
telefon: +420 725 171 759

Tísňová volání v ČR

150    Hasičský záchranný sbor

155    Zdravotnická záchranná služba

158    Policie ČR.

156    Obecní (městská) policie

112    Jednotné evropské číslo tísňového volání

Pokračováním užívání této stránky souhlasíte s použitím cookies. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít