Home » Výjezdy a činnost jednotky » Výtvarná soutěž dětí

Výtvarná soutěž dětí

Jako v uplynulém roce se i letos děti zapojily do celostátní výtvarné soutěže „Požární ochrana očima dětí a mládeže“. Celkem se zapojilo 6 dětí z kolektivu a nakreslily obrázky s hasičskou tématikou. Všechny obrázky postupují do okresního kola, a proto budeme držet palce, aby se alespoň některý náš zástupce dostal do dalšího, krajského a třeba i republikového kola.

A protože se všem dětem jejich obrázky povedly, rozhodli jsme se, že až nám to současná situace dovolí a budeme se moci sejít na pravidelné schůzce, obdrží všichni naši „malí“ výtvarníci věcný dar za jejich snahu a zapojení.

A vlastě podívejte se sami, jak se jim to povedlo …

Kubík Kramer, 6 let

Vojtík Sommer, 5 let

Honzík Zábran, 8 let

Tobík Šafařík, 7 let

Šimon Duchoslav, 10 let

Adam Zábran, 13 let

Starosta sboru – Jiří Macek

jirka.macek@sdhceskabriza.cz
telefon: +420 737 230 136

Velitel – Karel Škubal

karel.skubal@sdhceskabriza.cz
telefon: +420 603 358 214

Jednatel – Milan Pondělík

milan.pondelik@sdhceskabriza.cz
telefon: +420 725 171 759

Tísňová volání v ČR

150    Hasičský záchranný sbor

155    Zdravotnická záchranná služba

158    Policie ČR.

156    Obecní (městská) policie

112    Jednotné evropské číslo tísňového volání